O nas

Restauracja & Pizzeria Country Grill


Restauracja Country Grill Bar w Poznaniu to miejsce, gdzie ogromną wagę przykładamy do jakości serwowanego przez nas jedzenia, a także tego aby dania wychodzące z naszej kuchni były przygotowane ze świeżych, sprawdzonych i wyselekcjonowanych składników. Specjalizujemy się w daniach obiadowych bazujących na grillowanym mięsie wołowym, wieprzowym bądź drobiu, ale w naszej karcie znaleźć można również kebab, pizzę, sałatki, makarony oraz smacznego przekąski.

Nasz lokal gastronomiczny znajdujący się na poznańskich Ratajach, to restauracja i pizzeria w jednym. Zależy nam na tym, aby menu, które prezentujemy Klientom uwzględniało preferencje jak największej liczby odwiedzających nas Gości. Pizza, którą Państwu oferujemy może pochodzić z naszej stałej karty, ale także być wykonana z indywidualnie wybranych składników i stanowić dowolną kompozycję mięs, warzyw, owoców morza oraz sosów. To samo tyczy się dań z kebabem, które mogą być przyrządzone w oparciu o wołowinę lub drobiowe mięso kebab.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do rodzin z dziećmi, studentów, grup znajomych oraz osób szukających miejsca, gdzie mogą zjeść coś smacznego podczas przerwy w pracy. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszego pysznego menu.